16.Oktobrī „MeKa” aicina uz savas 5 gadu jubilejas svinībām

SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”, kas vairākumam labāk atpazīstama kā „MeKA”, šogad atzīmēs piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Pasākums tiks apvienots ar LLU Meža fakultātes Kokapstrādes katedras 60 gadu jubilejas salidojuma svinībām, kas notiks š.g. 16.oktobrī.

Salidojuma diena būs arī atvērto durvju diena laboratorijās, tāpēc pēc oficiālajām svinībām LLU aulā absolventi tiks laipni gaidīti arī Kokapstrādes katedrā Dobeles ielā 41, kur mājīgā atmosfērā tiks atzīmēta „MeKAs” pastāvēšanas piecu gadu jubileja.

Šo gadu laikā īstenoti daudzi projekti gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī. Ir izveidota koksnes produktu testēšanas laboratorija, kas notificēta arī Eiropā. Turklāt ir vienīgā šāda Baltijā, ar Zinātnes pētniecības centru, kas ļauj realizēt zinātniskos projektus meža nozarei veiksmīgai attīstībai, un Tālākizglītības centru.

Uz jubilejas svinībām „MeKA” aicina savus sadarbības partnerus, klientus un citus interesentus. Katram viesim būs sarūpēts arī krīzes laiku zupas šķīvis un siltas telpas, kur bijušo studiju biedru un pasniedzēju lokā, ar latviešu mūziku fonā, varēs gremdēties atmiņās.

 

Pasākuma programma:

  • Atvērto durvju diena “MeKAs” laboratorijās – plkst.14:00, 15:00, 18:00, 19:00
  • LLU Meža fakultātes 70 gadu jubilejai veltītā svinīgā sanāksme pils aulā – plkst. 16:00
  • Kokapstrādes katedras 60 gadu un “MeKAs” pastāvēšanas 5 gadu jubilejas svinību nakts sākums – plkst. 18:30
  • “MeKAs” klinģera ēšana un pateicības uzruna visiem atblastītajiem – plkst. 20:00
  • Tikšanās ar grāmatas “Koks Latvijas valsts un tautas dzīvē” autoru Juri Emsiņu un grāmatas satura prezentācija – plkst. 20:30.

(Kontaktālrunis plašākai informācijai: 63010605)

 

Avots: SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *