Ķīna interesējas par Latvijas precēm un pakalpojumiem

Š.g. 16.-18.oktobrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) piedalījās 4.Eiropas Savienības – Ķīnas Biznesa un Tehnoloģiju sadarbības izstādē (EU- China Business and Tecnology Cooperation Fair IV).

Latvijas stends piesaistīja lielu Ķīnas plašsaziņas līdzekļu uzmanību.

Latvijas uzņēmēji arī sniedza vairākas intervijas televīzijas un laikrakstu žurnālistiem, kurās informēja par Latviju, uzņēmējdarbības vidi un investīciju iespējām, kā arī dalījās ar iespaidiem par Ķīnu un izstādi kopumā.

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” ir visu Latvijas teritoriju aptveroša dažādu nozaru Latvijas uzņēmumu apvienība, kura, balstoties uz tirdzniecības un rūpniecības kameru darbības praksi starptautiskā mērogā, veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, apzinot un aizstāvot Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses un sniedzot uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus.

Jāatzīmē, ka izrādītā interese no Ķīnas nav tiešā veidā attiecināta uz kokrūpniecības produkciju, jo, kā atzīmējuši pārstāvji no Ķīnas, Latvijas tālākapstrādes produkcija esot pārāk dārga un līdz ar to nerentabla importa preču grupa.

 

Lasīt vairāk: www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *