“Purnavu muiža” – pārdomāts serviss medniekiem un medību sporta entuziastiem

Uzņēmuma “Purnavu muiža” izveides pamatideja bija radīt specializētu centru medniekiem un medību sporta entuziastiem. Tā kā zināms, ka no ieroča iegādes līdz tā reālai pielietošanai medībās paiet ilgs laiks, šai uzņēmumā uzsvars likts uz maksimāli pārdomātu servisu kopumā, kas ļauj cilvēkam ar ieroča iegādes atļauju kabatā ienākt veikalā, izvēlēties tīkamāko un atbilstošāko ieroci, optiku un aksesuārus, turpat uz vietas pie kvalificēta meistara ieroci sagatavot, moderni aprīkotā šautuvē to piešaut, un – ierocis ir gatavs medībām.

“Purnavu muiža” klientiem piedāvā modernu virtuālo šautuvi – medību simulatoru ar visplašākajām iespējām trenēties šaušanā pa lidojošiem, skrienošiem, vai stāvošiem mērķiem, kur savu prasmi var pārbaudīt un uzlabot ikviens, jo ieroču atļauja nav nepieciešama.

Uzņēmuma darbnīcā tiek piedāvāts ieroču remonts, tehniskā apkope, apkope pirms un pēc medībām, kā arī visu veidu optisko tēmēkļu uzstādīšana.

Tiek organizēti arī mednieku kursi. Šobrīd tiek komplektēta grupa nodarbībām š.g. decembrī (tālr. Interesentiem: 67708420; 20200500).

 

Lasīt vairāk: www.purnavumuiza.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *