„Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta” tālākizglītības centrs

„Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta” tālākizglītības centrs ir reģistrēts 2005.gada maijā Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas mācību iestāžu reģistrā.

Tālākizglītības centrs organizē dažāda līmeņa programmas – seminārus, apmācību kursus dažādām mērķu grupām – kokapstrādes uzņēmuma vadītājiem un to darbiniekiem, nozares speciālistiem, kā arī saistīto nozaru pārstāvjiem.

Tālākizglītības centra pamatuzdevums ir sniegt apmeklētājam teorētiskas un/vai praktiskas iemaņas par izvēlēto tēmu, kas varētu celt darbinieka kvalifikāciju un nodrošināt efektīvāku turpmākā darba izpildi.

Kopš 2005.gada Tālākizglītības centrs piedāvā iespēju apgūt apmācību kursus, izmantojot tālmācības platformu talmaciba.e-koks.lv. Šāda veida apmācības kļūst arvien populārākas Latvijā strādājošo darbinieku vidū, ļaujot ieekonomēt laiku, resursus, kā arī neietekmē darba kvalitāti apmācību laikā. Tālmācības platforma nodrošina saziņu ar lektoriem un citiem kursa dalībniekiem, ļauj iepazīties ar papildus kursu materiāliem un pārbaudīt savas zināšanas ar tālmācības platformā esošajiem testiem, kā arī piedāvā vismaz divas klātienes tikšanās (ievadnodarbība un kursu nobeigums).

Kopš 2008.gada MeKA ir izveidota jauna nodaļa – Meža mašīnu operatoru mācību centrs, kurā mežizstrādātājiem piedāvāts apgūt teorētiskās un praktiskās iemaņas darbā ar meža izstrādes tehniku – harvesteri un forvarderi. Latvijā šāda veida apmācību centrs ir viens no pirmajiem, kur ir iespējams apgūt modernākās meža izstrādes tehnikas, ļaujot palielināt darba ražīgumu un efektivitāti meža izstrādē.

 

Lasīt vairāk:www.e-koks.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *