Seminārs Sanktpēterburgā par koksnes granulu un brikešu ražošanu

Pieaugošais pieprasījums pēc enerģijas, ierobežotie fosilā kurināmā krājumi, kā arī vides piesārņojums un globālās klimata pārmaiņas pasaulē rada arvien lielāku interesi par atjaunojamiem resursiem, kur par  progresīvu risinājumu atzīts biokurināmā izmantošana enerģētikā.

Viens no nozares attīstības un ražotāju konkurētspējas veicināšanas veidiem bioenerģētikas jomā ir regulāra semināru rīkošana, kuros nozares pārstāvji dalās pieredzē un iepazīstas ar tirgus situāciju pasaulē, attīstības tendencēm un perspektīvām.

Kārtējais šāds konsultatīvi-metodiskais  seminārs par koksnes granulu un brikešu ražošanu notiks šā gada 22.-23.jūnijā Sanktpēterburgā, Krievijā, kurā tiks izklāstīti veiksmīga biznesa uzsākšanas pamatprincipi (efektīva projekta koncepcijas izstrāde un realizācija), biežāk pieļautās kļūdas uzņēmējdarbībā, kā arī būs iespēja konsultēties ar ražošanas iekārtu projektētājiem un piegādātājiem.

Semināra programmas ietvaros tiks sniegta vispārīga informācija par koksnes granulām un citiem biokurināmā veidiem, pārskats par nozares attīstību Krievijā, NVS valstīs un Rietumeiropā (analīze un nākotnes perspektīvu izvērtējums) un analizētas Krievijas iekšējā tirgus galvenās problēmas.

Atsevišķi tiks skatīts arī jautājums par biokurināmā rūpnīcu projektēšanu un būvniecību (resursu sagatavošana, žāvēšanas iekārtas, ražošana, iepakošana un transportēšana), kurināmo brikešu un kokogļu ražošanu.

 

Lasīt vairāk: www.wood-pellets.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *