Lietuvas un Igaunijas žurnālisti apmeklē Tērvetes dabas parku

Lai aktivizētu tūristu plūsmu no kaimiņvalstīm, Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Zemgales tūrisma asociāciju jūnija sākumā organizēja Lietuvas un Igaunijas žurnālistu tūri pa Zemgali, kuras ietvaros apmeklēja arī Tērvetes dabas parku.

Zemgali apmeklēja tādi vadošie Lietuvas laikraksti kā “Verslo žinios“, “Lietuvos rytas“, “Utenos Diena“, ceļojumu žurnāls „Keliones ir rpamogos“, kā arī interneta portāls www.alfa.lt, bet no Igaunijas – “Komsomolskaja Pravda in Western Europe “, ceļojumu žurnāls „Reisimaailm“, kā arī interneta portāls www.le.ee u.c..

Atlasot žurnālistiem rādāmos objektus, īpašs akcents tika likts uz aktīvā un ģimenes tūrisma piedāvājumu.

Viesi ieradās Tērvetes dabas parkā, lai apskatītu ģimenēm draudzīgo vieta, kas piedāvā atpūtu pie dabas un pasākumus visa gada garu mā dažādām mērķauditorijām.

Vizīte tika veidotas tā, lai ko jaunu uzzinātu, izbaudītu, ieraudzītu pat tie kaimiņvalstu tūristi, kas Latvijā bijuši jau ne reizi vien.

Lietuva ir augsti prioritārs tūrisma tirgus, jo no tās  šobrīd Tērveti apmeklē liels ceļotāju īpatsvars. Igauņu viesi ierodas krietni mazāk, bet pateicoties šai vizītei, cerēts, ka Tērvetē biežāk iegriezīsies arī šīs kaimiņvalsts tūristi.

 

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *