Austrijas logu ražotāji sadarbosies ar Slovēnijas ražotājiem

Austrijas logu ražotājs STABIL nolēmis sadarboties ar vadošo Slovēnijas logu ražotāju MIK. Saskaņā ar sadarbības nosacījumiem austriešu uzņēmums STABIL turpmāk ražos koka un alumīnija logus dienvidu kaimiņzemēm.

Slovēņu uzņēmums MIK pārdot gadā aptuveni 105 000 logu vienības un vēlas paplašināt savu produkcijas sortimenta klāstu. STABIL uzskata, ka no sadarbības viedokļa MIK ir ideāls partneris, kas pašlaik ir ne tikai vadošākais logu un durvju ražošanas uzņēmums Slovēnijā, kas pirms tam specializējas plastmasas izstrādājumu ražošanā, kā arī tam ir nozīmīga vieta dažādu būvelementu izplatīšanas tirgū un darbojas kā nekustamo īpašumu attīstītājs lielu projektu realizācijā. Uzņēmumam MIK ir plašs sadales un tirdzniecības tīkls, kas austriešu uzņēmumam STABIL spēs nodrošināt milzīgu tirgus pārklājumu Slovēnijā.

Savukārt, uzņēmums STABIL ir viens no lielākiem logu ražotājiem Austrijā, kas papildus dzīvojamo māju, plastmasas, koka un alumīniju logu ražošanai ražo arī durvis un pagraba logs. Uzņēmumā nodarbina ~300 darbiniekus, veidojot ikgadējo apgrozījumu ~22.5 milj. latu (t.i. ~32 milj.  eiro) apmērā. Ik gadus vairāk nekā 130 000 produkcijas vienības veido tikai logi un durvis. Kopš 2000.gada uzņēmums STABIL tika iesaistīts starptautiskajās kompānijās kā Haas Grupa, Falkenberg. Pašlaik Haas Grupā strādā apmēram 4000 darbinieki ar ~330 milj. latu (470 milj. eiro) lielu apgrozījumu gadā.

 

Avots: www.pressefach.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *