Ukrainā drīzumā notiks gada nozīmīgākā kokapstrādes un mēbeļrūpniecības izstāde

Starptautiskajā izstāžu centrā Kijevā, 2010.gada 21.-24.septembrī gaidāma gada vērienīgākā kokapstrādes un mēbeļrūpniecības izstāde Ukrainā, kuras ietvaros notiks arī  4.starptautiskais kokapstrādes operatoru kongress „Kokapstrādes tehnoloģijas 21.gadsimtā”.

Vērienīgā izstāde, kas tiek rīkota  reizi divos gados, Ukrainā un NVS valstīs ir atzīta par apmeklētāko un prestižāko nozares speciālistu izstādi, kur tiek eksponētas jaunākās iekārtas, tehnoloģijas un materiāli.

Paredzēts, ka šogad izstādē piedalīsies aptuveni 400 uzņēmumi.

Piesātinātā pasākumu programma atvieglo progresīvāku tehnoloģiju ieviešanu valsts mežrūpniecības kompleksā, nodrošina lieliskus apstākļus sadarbības izveidei gan ar pašmāju, gan ārvalstu kompānijām, kā arī pieredzes apmaiņai.

Izstāžu ekspozīcijā tiks pārstāvētas: mežsaimniecības, koksnes pirmapstrādes, tālākapstrādes un mēbeļrūpniecības mašīnas, iekārtas un tehnoloģijas; koksnes produktu transportēšanas un iepakošanas iekārtas; kokzāģēšanas un koksnes žāvēšanas iekārtas; koksnes atlieku pārstrādes un utilizācijas iekārtas; apkures katli; kokgriešanas instrumenti; mēbeļu furnitūra; galdniecības izstrādājumi, aprīkojums un materiāli koka māju būvniecībai, kā arī tādi koksnes produkti kā MDF, HDF, OSB plātnes, brusas, saplāksnis, finieris u.c.

Iepriekšējo forumu Kijevā apmeklēja vairāk kā 5000 nozares speciālistu. 16 500 kvadrātmetru platībā tika pārstāvēts viss mežsaimniecības un kokapstrādes produkcijas spektrs.

Izstādē piedalījās 296 kompānijas, tostarp 76 – ārvalstu. Ekspozīcijā tika pārstāvēta produkcija no tādām valstīm kā Austrija, Baltkrievija, Polija, Krievija, Somija, Zviedrija, Čehija u.c.

 

Lasīt vairāk: www.theprimus.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *