Latvijas tirgū plāno ienākt jauns spēlētājs – Krievijas kokapstrādes uzņēmums “Sveza”

Rīt, 15.oktobrī, viesnīcā “Neiburgs” (Vecrīgā) norisināsies preses konference, kurā Latvijai nozīmīgs stratēģiskais investors – Eiropas vadošais kokapstrādes uzņēmums “Sveza” – atklās savus plānus par iespējamu ienākšanu Latvijas tirgū.

Tikšanās laikā kompānija atklās savus attīstības plānus un iezīmēs Latvijas lomu to sasniegšanā. Tāpat “Sveza” vadītāji norādīs uz Latvijas iespējām palielināt tās eksportspēju un palielināt pievienoto vērtību Latvijas lielākajam aktīvam – koksnei.

Pieredzējušie investori norādījuši, ka Latvija un tās rūpniecība līdz šim nav pilnīgi izmantojusi tās iespējas, kuras sniedz mūsu valsts un kaimiņzemju dabas bagātības. Turklāt šobrīd ekonomikas atgūšanās periodā Latvijā ir ierobežots finanšu apjoms, kas būtiski mazina rūpniecības izaugsmi un eksportspēju.

“Sveza” ir 1997.gadā Krievijā dibināts kokapstrādes uzņēmums, kas Eiropā ieņem līderpozīcijas bērza finiera ražošanā. Patlaban uzņēmuma produkti iekarojuši klientu uzticību 70 pasaules valstīs un tirgus daļa Eiropā veido 20%, taču uzņēmuma mērķis ir līdz 2020.gadam kļūt par līderi pasaules kokrūpniecības tirgos.

 

Avots: “Nozare.lv”

http://www.sveza.ru/eng/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *