Sāktas sarunas par AS „Latvijas Finieris” mazo akcionāru apvienošanos

Viens no AS „Latvijas Finieris” akcionāriem Armands Apfelbaums, kam pieder 13 uzņēmuma akcijas, atzinis, ka pēc Krievijas kompānijas „Sveza” izteiktā publiskā piedāvājumu iegādāties „Latvijas finiera” akcijas par to nominālvērtību, pie viņa vērsušies vairāki uzņēmuma akcionāri, tāpēc radusies ideja par iespējami vairāku akcionāru apvienošanu, lai izveidotu nopietnu paketi ne tikai labākas cenas iegūšanai par vienu akciju, bet arī iespējai ietekmēt lēmumu pieņemšanu, piemēram, akcionāru sapulcēs.

Šobrīd jau esot izveidojies zināms projekta domubiedru loks, bet kopumā, pēc A. Apfelbauma teiktā, varētu tikt apvienoti puse no visiem akcionāriem.

Ja darījums izdosies un vienas akcijas cenu izdosies paaugstināt līdz 20 000 latu, projekta autori atlīdzībā saņems 2 250 latu (11,25% no akciju vērtības), bet akciju pārdevējs – 17 750 latu par vienu akciju.

Jau ziņots, ka Krievijas kompānijas „Sveza” sākotnējais piedāvājums bijis 10 000 latu par vienu parasto vārda akciju ar balsstiesībām un 1 000 latu par vienu akciju ar balsstiesību ierobežojumiem.

 

Lasīt vairāk: www.financenet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *