Latvijas uzņēmējus aicina pieteikties izstādei “ExpoLatvia 2011” Vācijā

2011.gada 4.-5.maijā Vācijas pilsētā Hamburgā notiks izstādē “ExpoLatvia 2011”, ko organizē izstāžu kompānija “Horizonts.eu”.

Ņemot vērā eksporta izaugsmes palielināšanas nozīmīgumu, galvenais izstādes mērķis ir sniegt iespēju Latvijas uzņēmējiem veidot jaunus tirdzniecības, investīciju un sadarbības kontaktus, kā arī nostiprināt jau esošos biznesa kontaktus.

Izstādes laikā tiks organizēts arī seminārs, kurā “ExpoLatvia 2011” dalībniekiem būs iespēja uzklausīt jau pieredzējušu biznesa vides ekspertu viedokļus.

Atzīmēts, ka izstādes koncepcija un norise ir pakārtota tā, lai Latvijas uzņēmumiem pilnā mērā būtu iespējams Eiropas struktūrfondu līdzfinansējums saskaņā ar MK noteikumiem Nr.582 “Noteikumi par darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” papildinājuma 2.3.1.1.1.apakšaktivitātes “Ārējo tirgu apgūšana – Ārējais mārketings” sesto un turpmākajām kārtām” .

Uzņēmumiem, kas vēl neizmanto LIAA administrēto atbalstu saskaņā ar programmu „ES atbalsts ārējām mārketinga aktivitātēm”, izstādes organizatori nodrošina bezmaksas konsultācijas un informāciju.

 

Lasīt vairāk: www.expolatvia.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *