Šogad Ziemassvētku eglīšu cenas samazinājušās vidēji par 20%

Zaļenieku kokaudzētavas piedāvājumā ir sešu veidu egles: Sudrabegle, Asā egle, Ķīnas asā, Balzāma baltegle, Melnā egle un Serbijas egle. Egles pieejamas četrās izmēru grupās sākot no 60-80 cm līdz 125-150 cm. Kokaudzētavas vadītājs Imants Parfenovičs skaidrojis, ka vairumtirdzniecībā eglīšu cena ir 4 – 7 Ls, savukārt mazumtirdzniecībā – vidēji divas reizes dārgāk, taču kopumā eglīšu cenas šogad ir samazinājušās vidēji par 15 – 20%.

Arī kokaudzētavā “Baltezers” piedāvājumā ir sešu sugu egles (Parastā egle, Kanādas egle, Serbijas egle, Garzvīņu baltegle, Melnā egle un Asā egle), kas pamatā tiek piedāvātas podiņos, sākot no 10-15 cm augstuma līdz pat 200-280 cm. SIA “Kokaudzētava Baltezers” vadītājs Varis Kazaks norādījis, ka šogad visām eglēm cenas samazinātas par aptuveni 30% un ir vidēji 5 – 15 Ls.

Savukārt kokaudzētava “Bulduri” aptuveni 200 Asās egles podiņos piegādājusi lielveikalu tīklam “Maxima”, kur to cena ir 7.50 – 9 Ls, bet kokaudzētavā pieejamo Kanādas egles un Serbijas egles podiņos cena, salīdzinot ar pagājušo gadu, nav īpaši mainījusies.

 

Avots: www.zinas.nra.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *