Uzņēmumi aicināti piedalīties „Ecobuild” izstādes ietvaros rīkotajā kontaktbiržā

LIAA pārstāvniecība  Lielbritānijā aicina kokapstrādes, būvmateriālu, būvniecības un citus ar šīm nozarēm saistīto sektoru uzņēmumus piedalīties kontaktbiržā, kas notiks lielākās Lielbritānijas būvniecības nozares izstādes „Ecobuild” ietvaros šā gada 1. – 3.martā.

Kontaktbirža paredzēta 2.martā, kurā bez maksas var piedalīties kā izstādes dalībnieki, tā arī apmeklētāji. Kontaktbirža notiks izstāžu centrā „ExCe”, Londonā, kur paralēli notiks arī „Ecobuild” izstāde, tādējādi kontaktbiržas dalībniekiem būs iespēja arī apmeklēt izstādi.

„Ecobuild” lielākā būvniecības un būvmateriālu izstāde Lielbritānijā, kas tiek organizēta jau kopš 2005.gada un kļuvusi par galveno nozares izstādi šai valstī. Tajā piedalās profesionāli arhitekti, dizaineri, dažāda veida inženieri, būvnieki, dažādu projektu attīstītāji, investori, būvmateriālu ražotāji, tirgotāji u.c., piedāvājot ilgtspējīgus un inovatīvus būvniecības produktus un risinājumus.

Kopumā izstādē pagājušajā gadā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, bet apmeklētāju skaits pārsniedza 40 000, kas ir par 20% vairāk nekā gadu iepriekš.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *