Mēbeļu ražotāja SIA „Rauza” veiksmes stāsts un panākumu formula

Kompānija SIA „Rauza” pastāv kopš 1997.gada un nodarbojas ar mēbeļu ražošanu un projektēšanu. Tās mērķis ir ražot augstas kvalitātes gaumīgus mēbeļu izstrādājumus  un ar interjeru saistītus elementus un aksesuārus, kā arī sadarboties ar vadošajiem arhitektu birojiem un dizaineriem kopīgu mērķu sasniegšanā.

Jānis Rauza, kas ir galdnieks jau trešajā paaudzē, par savas uzņēmējdarbības pirmsākumiem stāstot, atklājis, ka sākotnēji tika izpildīti individuālie pasūtījumi, bet sākoties tā saucamajiem „treknajiem gadiem”, uzņēmuma darbības lauks tika paplašināts un sākta arī eksporta attīstīšana.

Mēbeļu ražošanā tiek izmantotas gadsimtos pārbaudītas tradīcijas, galdnieku meistarība, augstas kvalitātes materiāli un modernākās tehnoloģijas iekārtas. Neatsverama ir arī sadarbība ar dizaineriem – apvienojumā ar uzņēmēja pieredzi un inovatīvām idejām uzņēmumā radīta jauna mēbeļu kolekcija MINT , kas atzinīgi novērtēta gan pašmāju, gan pasaules tirgū.

Ievērojami rezultāti gūti pēc šīs kolekcijas dalības „100% Design” izstādē Londonā – uzņēmumam tika piedāvāta vieta arhitektu un dizaineru interneta vietnē Architonic.com, kas ievērojami palielināja produkcijas pieprasījumu. Sekojot uzaicinājumam piedalīties arī izstādē Cīrihē, nepilna mēneša laikā tika sagatavots pilnīgi jauns stends, tādējādi  patīkami pārsteidzot organizatorus.

 

Runājot par dalību izstādēs, uzņēmējs uzsver, ka labāk ir piedalīties mazākās un prestižākās izstādes, kur vairāk apgrozās prese. Tādējādi ir lielākas izredzes tikt ievērotam un saņemt uzmanību. Kā otrs aspekts veiksmīgas uzņēmuma attīstības formulā minēta spēja nepārtraukti atjaunināt piedāvājuma klāstu, un trešais – ātra reakcija un elastība. Arī sadarbība ar aģentiem ārzemēs, nepārprotami, nes lielu ieguldījumu produkta virzīšanai eksporta tirgū.

 

Lasīt vairāk: http://www.designlatvia.lv/?object_id=3033

http://www.rauzas.com/text/39

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *