Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” pasniegšanas ceremonija

Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” pasniegšanas ceremonija notiks 2011.gada 28.janvārī plkst.17.00 Zemkopības ministrijas 2.stāva zālē.

Balvas nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” piešķirtas SIA „Daiļrade Koks” Vaiņodes mēbeļu ražotnei, SIA „Latgran” par jaunievedumiem kokrūpniecībā un enerģijas ražošanā, un SIA „R Grupa” par augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti un konkurētspējīgiem produktivitātes rādītājiem.

Balvas nominācijā “Par inovatīvu saimniekošanu”, kas tiek piešķirtas par radošu un inovatīvu meža apsaimniekošanu, saskaņojot vides, saimnieciskās un sociālās intereses, kā arī par ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas popularizēšanu pēdējo divu gadu laikā, tiks pasniegtas AS „Latvijas valsts meži” (LVM) meža aizsardzības un apsardzības vadītājam Indulim Brauneram, meža īpašniekam Voldemāram Leikumam no Krāslavas puses un meža īpašniekam Jānim Nīlenderam no Pārgaujas novada Stalbes pagasta.

Savukārt balvas zinātniskās izpētes projektiem nominācijā „Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā” piešķirtas pētījumiem: „Bioloģisko preparātu pielietošana Heterobasidion annosum izraisītās sakņu trupes ierobežošanai skujkoku audzēs” (LVMI „Silava”); „Koksnes materiālu ugunsreakcijas un mehānisko īpašību pētījumi un jaunu produktu izstrāde” (SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”) un „Mežsaimniecības ietekme uz putnu sugu daudzveidību” (Daugavpils universitāte).

Nominācijā „Par mūža ieguldījumu” balva tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, ko šogad saņems pieci nozarē cienīti un godāti ļaudis.

 

Lasīt vairāk: ZM Meža departaments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *