Grozījumi programmā „Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešana ražošanā”

Ministru kabinets šā gada 18.janvārī apstiprināja grozījumus apakšaktivitātē „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā”, kas paredz, ka projektu iesniegumu pieņemšana laiks tiek pagarināts līdz šā gada 7.martam.

Tāpat, lai noslēgtu līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par projekta īstenošanu, projekta iesniedzējam būs jāiesniedz LIAA līgums ar kredītiestādi par kredīta piešķiršanu projekta īstenošanu. Būtisks punkts grozījumos: avansa maksājuma bankas garantijas termiņš nav īsāks par diviem mēnešiem pēc līgumā par projekta īstenošanu noteiktā projekta pabeigšanas datuma.

Jau ziņots, ka atbalsts šajā aktivitātē ir paredzēts komersantiem iekārtu un/vai patentu un licenču iegādei, kas nodrošinās jauno produktu (tajā skaitā preču vai pakalpojumu) vai tehnoloģiju (tajā skaitā tehnoloģisko procesu) ieviešanu ražošanā. Komersanti, realizējot projektu, var saņemt finansējumu līdz pat 35 % no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Kopējais apakšaktivitātē pieejami finansējums ir 34 023 106 lati.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *