Biznesa inkubatori veiksmīgi palīdz attīstīties daudziem jauniem uzņēmējiem

Rīgas Reģiona Biznesa attīstības inkubators (RRBAI), kas 2009.gadā tika izveidots ar mērķi veicināt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu veidošanos Rīgas plānošanas reģionā – Ogrē, Limbažos un Tukumā, ir veiksmīgi noslēdzis pirmo aktīvo darbības gadu.

RRBAI priekšroku dod uzņēmumiem, kas izstrādā produktus ar augstu pievienoto vērtību, darbojas ar augstajām tehnoloģijām un ir vērsti uz biznesa inovācijām, videi draudzīgiem produktiem un ekoinovācijām. Inkubators uzņēmumiem nodrošina biroja un ražošanas telpas, sekretariāta, komunikācijas, grāmatvedības, juridiskos un mārketinga pakalpojumus, biznesa vadības konsultācijas, kā arī konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar jaunu produktu un tehnoloģisko procesu ieviešanu un patentu reģistrēšanu.

Šobrīd inkubatorā ir 35 uzņēmumi, tai skaitā arī kokapstrādes nozari pārstāvoši uzņēmumi: SIA „Green Park”, kas nodarbojas ar koka māju, namdaru un galdniecības izstrādājumu ražošanu; SIA „3E”, kas plāno ražot masīvkoka parketu, balstoties uz inovatīvu koksnes modifikācijas metodi un SIA „Eksotim”, kas ražo ornamentālo parketu no koka un akmens, un daudzslāņu parketa augšējo slāni (lameles), izmantojot lāzergriešanu un augstspiediena ūdens griešanu.

Arī Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) sekmīgi aizvadījis pirmo pilno savas darbības gadu, noslēdzot to ar 41 jaundibinātu uzņēmumu savā paspārnē. Jau ziņots, ka ar KBI atbalstu veiksmīgi darbību uzsācis arī dizaina mēbeļu un koka paneļu māju ražotājs SIA „Big Tree”, kas guvis panākumus ne tikai pašmāju tirgū, bet arī pirmajos eksporta mēģinājumos.

 

Avots: www.nekrize.lv

http://rrbai.lv/par-mums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *