Scania saglabā savas līderpozīcijas ar 29,4% no kopējā Latvijas tirgus

Latvijā tiek pirktas modernas un ilgtermiņā ekonomiski visizdevīgākās kravas automašīnas, kas sevi jau pierādījušas ekspluatācijā. Pie tādām automašīnām pieder arī Scania.

2010.gadā Latvijas kravas auto tirgus pieaudzis par 84% – reģistrētas 466 jaunas kravas automašīnas ar pilnu masu virs 16 tonnām, no tām 137 – jaunas Scania markas automašīnas, tādējādi uzņēmums saglabājis savas līderpozīcijas ar 29,4% no kopējā Latvijas tirgus.

Kopumā visvairāk jaunas kravas automašīnas 2010.gadā reģistrētas tālbraucēju segmentā – 391 vienības (+69%) un  kokvedēju sektorā – 52 vienības, kas ir par 56% vairāk nekā 2009.gadā.

SIA „Scania Latvia” vadītājs Aigars Pušinskis atzīmējis, ka ilgstoši labi rezultāti ir kokvedēju segmentā, kur Scania auto tirgus daļa veido vairāk kā divas trešdaļas. Tirgus daļas kāpums skaidrots ar uzņēmuma spēju atrast klientam ekonomiski labāko risinājumu, nodrošināt kravas auto un aprīkojuma remontu, apkopes un rezerves daļas servisa centros Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī. Tāpat labie rezultāti skaidrojami arī ar to, ka nepārtraukti ieguldot jaunās tehnoloģijās, šobrīd Scania patērētāju acīs kļuvis par modernāko auto. Nesen tika prezentēta arī jaunā Scania R sērija, kas ir jaunākās paaudzes kravas auto. Jaunā R sērija ir aprīkota ar Scania autovadītāju apmācības sistēmu, kas novērtē autovadītāja braukšanas prasmes un iesaka autovadītājam, kā samazināt degvielas patēriņu.

 

Avots:www.scania.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *