Tendences un interesanti risinājumi mēbeļu un interjera dizainā

Mēbeļu dizaineru, ražotāju un projektētāju radošās idejas visam gadam vairāk vai mazāk ietekmē vērienīgās starptautiskās izstādes. Šā gada pirmā izstāde, kas attiecas uz interjera un mēbeļu dizaina jomu,  ir imm Cologne 2011, kas norisinājās Ķelnes izstāžu zālē Vācijā 18.-23.janvārī. Šai izstādē tiek prezentēta nākotnes mēbeļu pasaule  – katra gada sākumā izstāde piedāvā jaunus un pārsteidzošus dizaina risinājumus mājas interjeram. Tāpat izstāde ir nodrošinājums arī jauno dizaineru idejām un to realizācijām. Izstādes  organizētāji tradicionāli prognozē arī jaunā gada tendences mēbeļu un interjera jomā. Ne visas prognozes piepildās, tomēr vērts tajās ielūkoties.

Sagaidāms, ka 2011.gadā joprojām aktuālas būs dažādas baltā toņa nokrāsas mēbeļu tapsējumā un korpusa mēbeļu virsmu apdarē; mēbeles, kas labi izskatās no visiem rakursiem un paredzētas novietošanai telpas centrā; interjera elementu ornamentos un nokrāsās turpināsies vintage stila  uzvaras gājiens. Aizvien modīgāk kļūs iegādāties mēbeles no pārstrādātiem materiāliem un saudzēt dabu visiem iespējamajiem līdzekļiem; ēdamistabā joprojām dominēs lieli galdi un mīksti, regulējami krēsli ap to. Ja vasara būs tikpat saulaina un karsta kā iepriekšējā, paredzams, ka aizvien aktuālākas kļūs ārtelpu mēbeles un dārza virtuves.

Runājot par šā gada jaunajām tendencēm interjerā, modē atgriežas tumšas krāsas koka mēbeles, arī kombinācijās ar stiklu un nerūsošo tēraudu. Griestu lampas atkal kļūst par savdabīgu centrālo elementu telpā, bet šoreiz tās ir īpaši dekoratīvas, no neierastiem, savdabīgiem materiāliem. Aktuāls ir dekoratīvs un krāsains diožu apgaismojums virtuves iekārtās, skapju un korpusa mēbelēs, savukārt dārza mēbeles kļūst aizvien līdzīgākas ierastajām iekštelpu mēbelēm.

 

Lasīt vairāk: www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *