Rotaļlietu izstādē Vācijā veiksmīgi piedalījies arī pašmāju ražotājs “Varis Toys”

Šā gada 3.-8.februārī Nirnbergā, Vācijā, norisinājās starptautiskā rotaļlietu izstāde „Spielwarenmesse”. Tās apmeklētība un dalībnieku skaits liecina, ka šī industrija joprojām ir perspektīva – izstādes apmeklētāju skaits no vairāk kā 100 dažādām pasaules valstīm šogad sasniedzis 79 000 (2010.g.: 76 637), tostarp visvairāk interesentu bijis no Itālijas, Francijas, Nīderlandes, Spānijas, Lielbritānijas un Krievijas.

Rotaļlietu izstādē šogad piedalījās 2 683 uzņēmumi (2010.g.: 2 625) un prezentēti vairāk kā 1 miljons produktu, tostarp aptuveni 70 000 – jauni.

Šā gada izstādes īpašā tēma bija „Toys go green”, kur tika uzsvērta videi draudzīgu un ekoloģisku materiālu izmantošana rotaļlietu ražošanā. Jāatzīmē, ka izturot atlasi šai pasaules mēroga izstādē kārtējo gadu piedalījās arī Latvijas uzņēmums „VARIS Toys”, saņemot iespēju prezentēt savu produkciju tik plašam apmeklētāju un mediju pārstāvju lokam.

Uzņēmuma mārketinga vadītāja Evija Tīrele biznesa portālam „Nozare.lv” atklājusi, ka dalība nupat notikušajā izstādē bijusi veiksmīga, jo izdevies noslēgt līgumus par testa piegādēm uz piecām valstīm – Šveicē nonāks 600 konstruktoru vienības, savukārt uz Slovēniju, Čehiju, Norvēģiju un Somiju – pa 100 vienībām.

Koka rotaļlietu ražotāja “Varis Toys” apgrozījums 2010.gadā bijis 200 000 latu, ko par 20% ļāvis kāpināt tieši eksporta pieaugums. Gandrīz visu produkciju – 95% – uzņēmums eksportē uz Vāciju, Japānu, ASV, Kanādu un vēl vairākām Eiropas valstīm.

 

Avots:www.toyfair.de

„Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *