Konference „Meža nozare 20 Latvijas neatkarības gados”

Meža ilgtspējību novērtē mežsaimnieki, ekonomisti, vides speciālisti un kokrūpnieki, taču katram, kā zināms, ir savas prioritātes. Meža nozares nākotnes izaicinājumi prasa sabalansēt visu nozares dalībnieku intereses.

Lai nozari izprastu kā vienotu veselumu, nepieciešams izprast visus tās posmus un savstarpējo saikni. Lai novērtētu šo procesu mijiedarbību, ir sagatavots ziņojums par Latvijas meža nozares attīstības dinamiku un rezultātiem pēdējo 20 gadu laikā, kas tiks prezentēts Zemkopības ministrijas, Ekonomikas ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā konferencē „Meža nozare 20 Latvijas neatkarības gados” šā gada 25.februārī viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija.

Konferencē ar ziņojumiem uzstāsies LR Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols, Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas dabas aizsardzības departamenta direktore Daiga Vilkriste, DnB NORD Banka ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis.

 

Avots:www.zm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *