“Eksporta dienā” apbalvos pagājušā gada veiksmīgākos eksportējošos uzņēmumus

Šodien, 22.februārī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajā “Eksporta dienā”, kuras ietvaros LTRK apbalvos pagājušā gada veiksmīgākos eksportējošos uzņēmumus, tiks pasniegta arī “Sprīdīša balva” – apbalvojums kādam no Latvijas eksportētājiem, kas konkurentu skatījumā 2010.gadā uzrādījis augstākos rezultātus noteiktu vērtēšanas kritēriju kopās (šai balvai varēja kvalificēties mazs uzņēmums, kas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus, kam ir 50% eksporta pieaugums vai 100 000 latu eksporta apgrozījums).

Viens no šīs balvas kandidātiem ir arī kokapstrādes uzņēmums SIA „Amber Wood“.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ivars Akerfelds skaidro, ka „Amber Wood” nepārtraukti strādā pie jaunu produktu izstrādes, tādējādi tiek turpināts attīstīties. Līdzīgi ir ar konkurenci – tas neļauj gulēt uz lauriem un domāt, ka viss jau ir sasniegts, kas būtu ceļš uz norietu.

SIA „Amber Wood” mērķis nav ražot grīdas dēļus lielos apjomos – lielākoties produkcija tiek izgatavota pēc individuāliem pasūtījumiem. Turklāt uzņēmumam ir sadarbības partneri un pārstāvji Igaunijā, Somijā, Norvēģijā, Vācijā un citās valstīs, kas vislabāk pārzina konkrētās valsts tradīcijas un prasības.

 

Lasīt vairāk:www.nekrīze.lv

www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *