Koksnes produktu un kokapstrādes iekārtu izstāde Dubaijā „WoodShow 2011″

Šodien Dubaijā tiek atklāta ikgadējā starptautiskā koksnes produktu un kokapstrādes iekārtu izstāde „WoodShow 2011“, kas ir vadošā specializētā nozares izstāde Tuvo Austrumu reģionā, vienkopus pulcējot gan ražotājus, gan pakalpojumu sniedzējus, kokmateriālu tirgotājus, pircējus un investorus.

Iepriekšējā izstādē piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki no 30 pasaules valstīm. Lai iepazītos ar jaunākajām tendencēm nozares tirgū, izstādi 2010.gadā apmeklēja aptuveni 4 200 interesentu, un kopš 2005.gada izstādes laikā kopumā noslēgti starptautiski darījumi vairāk nekā 500 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Šogad izstādē piedalās 700 dalībnieki, pārstāvot vairāk nekā 100 nozares uzņēmumus, tai skaitā vairums ir no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, ASV un Ķīnas, taču tāpat izstādē piedalās arī vairāki uzņēmumi no Eiropas – Šveices, Dānijas, Lielbritānijas, Vācijas, Itālijas, Francijas un Austrijas. Arī izstādes apmeklētāju skaits šogad paredzams krietni lielāks – aptuveni 25 000.

Šī izstāde ir lieliska iespēja gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmējiem un uzņēmumu pārstāvjiem prezentēt savu produkciju un inovācijas tik plašam nozares pārstāvju lokam, iepazīties ar jaunākajām tirgus tendencēm, kā arī izveidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem pircējiem, tirgotājiem un investoriem.

Paralēli izstādei līdz 7.aprīlim tiek organizētas arī nozares pārstāvju konferences, kurās paredzēts caurskatīt aktuālākos kokrūpniecības nozares jautājumus un koksnes tirgus perspektīvas Tuvajos Austrumos.

 

Avots:http://www.dubaiwoodshow.com/index.php

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *