Uzņēmēji aicināti piedalīties kontaktbiržā “2GBM” izstādes “Genera – 2011” ietvaros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties starptautiskajā vairāknozaru uzņēmumu kontaktbiržā „2GBM”, kas notiks starptautiskās enerģētikas un vides tehnoloģiju izstādes „Genera – 2011″ ietvaros, Madridē, Spānijā, šā gada 11. – 13.maijā. Tādējādi Latvijas uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja meklēt jaunus savstarpējos kontaktus – gan energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu projektu realizēšanas speciālistiem, būvniekiem, enerģētiķiem, bioenerģijas un biogāzu ražošanas nozaru speciālistiem, gan iekārtu ražotājiem, pētniecības iestādēm, u.c. nozaru speciālistiem.

Kontaktbiržas ietvaros ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla speciālas datu bāzes palīdzību, izstādes dalībniekiem un arī izstādes apmeklētājiem tiks sagatavotas un realizētas individuālas tikšanās programmas. Katram no uzņēmumiem būs iespēja individuāli veidot savu tikšanās programmu izvēloties kompānijas, ar kurām katrs vēlas tikties.

Projekta „2GBM” ietvaros šāda veida kontaktbiržas jau notika Zviedrijā, Jončēpingā izstādes „World Bionergy – 2010″ laikā, kurā piedalījās 161 kompānija no 34 valstīm ar kopējo tikšanos skaitu apmēram 800 un Dānijā, Herningā, izstādes „Agromek – 2010″ laikā, kurā piedalījās 109 kompānijas no 15 valstīm ar kopējo tikšanos skaitu apmēram 400.

Izstāde „Genera” ir lielākā šāda profila izstāde reģionā. Pērn šajā izstādē piedalījās 415 dalībnieki, bet apmeklētāju skaits pārsniedza 20 000.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *