Starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde “MEŽS UN KOKS 2011” (Papildināts)

Lai sniegtu iespēju sekot līdzi meža nozares attīstības tendencēm, izmantojamo tehnoloģiju attīstībai, koksnes un tās produktu praktiskai pielietojamībai, kā arī iepazīties ar nozares aktualitātēm, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 2011.gada 14.-17.aprīlī jau vienpadsmito reizi notiks starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde-forums „MEŽS UN KOKS 2011″.

Saskaņā ar jaunāko informāciju, šogad izstādē “Mežs un Koks 2011” piedalīsies uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, un Ķīnas. Piemēram, SIA “Baltic FCS” demonstrēs pazīstamā zīmola “Logset” jaunākās paaudzes forvarderus un arī plašu meža tehnikas rezerves daļu klāstu. Pasaulē pazīstamais Latvijas ražotājs SIA “T.I.G.E.R” piedāvās satvērējus kokmateriāliem un cita veida kravām. Arī VOLVO TRUCK LATVIA piedāvātie kokvedēji ir labi pierādījuši savu noderīgumu. Uzņēmums SIA “Baltic Trucks & Buses”, kas nodarbojas ar jebkāda veida komerctransporta piegādi, izstādē prezentēs dažādu materiālu transportēšanas piekabes “Tralis”. Tiem, kas mežkopībā izmanto kvadriciklus, uzmanība jāvērš uzņēmuma “Arbs Pro” virzienā, jo uzņēmuma stendā būs plašs minitehnikas un piekabju piedāvājums tieši kvadricikliem.

„Arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta koksnes kā atjaunojamā resursa maksimāli lietderīgai izmantošanai, tāpēc izstādē īpaša uzmanība šogad tiks pievērsta tieši šīs jomas piedāvājumam,” uzsver izstādes projekta vadītājs Jānis Āboliņš.

Lietuvas uzņēmums “Transrental” piedāvās stacionāros drupinātājus. Savukārt Ķīnas uzņēmums “Muyang Biomass Engeneering Company” prezentēs iekārtas granulu ražošanai, bet SIA “Moderator” – dažādus apkures katlus kurināšanai ar akmeņoglēm un koksni, kā arī automātiskos komplektus apkurei ar biomasu un granulu apkures katlus.

SIA “Latakko” iepazīstinās interesentus ar plašu riepu, disku un akumulatoru piedāvājumu meža, lauksaimniecības un industriālajai tehnikai.

Iepriekšējā izstāde pulcēja vairāk nekā 16 tūkstošus apmeklētāju un 108 dalībniekus no 20 pasaules valstīm, kas apliecina, ka šāds visaptverošs meža un kokapstrādes nozares pasākums ir kļuvis par nozīmīgu nozares notikumu, sniedzot iespēju uzņēmējiem gan atrast jaunus darījumu partnerus un izveidot tiešus biznesa kontaktus, gan iegūt pieeju nozīmīgākajiem noieta tirgiem ne tikai Baltijas reģionā, bet arī Eiropas un pasaules tirgū.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī starptautiskā medību, inventāra un medību saimniecības izstāde “Medības 2011”, starptautiskā dārza un floristikas izstāde “Dārzs. Flora 2011” un starptautiskā lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstāde “Rigaagro 2011”.

 

Lasīt vairāk: http://www.bt1.lv/bt1/mk/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *