Semināri par sadarbību enerģētiskās koksnes ieguvē un izmantošanā

Vietējo un atjaunojamo energoresursu izmantošana ir iespēja ne tikai samazināt ietekmi uz vidi, bet arī reģionos attīstīt uzņēmējdarbību. Lai veicinātu Latvijas mežos iegūtas šķeldas izmantošanu siltuma ražošanā, ļoti nozīmīga ir meža īpašnieku sadarbība enerģētiskās koksnes ieguvē un realizācijā. Lai diskutētu par meža īpašnieku sadarbības iespējām, 27.aprīlī Priekuļos un 28.aprīlī Rūjienā SIA „Vides projekti” organizē bezmaksas seminārus „Meža īpašnieku sadarbība enerģētiskās koksnes ieguvē un realizācijā”.

Semināru dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Somijas pieredzi meža īpašnieku sadarbības veidošanā. Vietējo siltuma ražošanas uzņēmumu speciālisti stāstīs par enerģētiskās koksnes kvalitātes prasībām, kā arī galvenajām iepirkumu un piegādes problēmām, savukārt meža īpašnieku apvienību pārstāvji un meža nozares speciālisti prezentēs iespējamos meža īpašnieku sadarbības modeļus, lai efektīvāk nodrošinātu enerģētiskās koksnes piegādi siltuma ražotājiem.

Semināra ietvaros plānots apmeklēt arī cirsmu, kur notiek mežizstrādes atlieku ieguve.

Noslēgumā būs iespēja speciālistiem uzdot konkrētus, semināra dalībnieku uzņēmumiem aktuālus jautājumus, kā arī iesaistīties diskusijā ar iesaistīto organizāciju pārstāvjiem.

 

Lasīt vairāk:www.videsprojekti.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *