Starptautiskā medību, inventāra un medību saimniecības izstāde „Medības 2011″

No 14. līdz 17. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā paralēli mežsaimniecības un koksnes produktu izstādei „Mežs un Koks 2011″, notiks arī starptautiskā medību, inventāra un medību saimniecības izstāde „Medības 2011″, kas piedāvās medību piederumus, ieročus, optiku, aprīkojumu medību saimniecībām un citas noderīgas lietas.

Izstādē notiks arī medību suņu parāde, kurā varēs aplūkot aptuveni 20 medību šķirnes suņus un uzzināt saistošu informāciju par tiem.

„Šā gada izstāde ir plašākā medību izstāde, kāda līdz šim ir notikusi Latvijā, ar daudzveidīgu ekspozīciju un jauniem piedāvājumiem,” stāsta izstādes projekta vadītājs Jānis Āboliņš.

Šī izstāde ir lieliska vieta, kur mednieki satiekas, gatavojas jaunajai medību sezonai, iepazīstas ar jaunumiem medību aprīkojuma jomā, kā arī atjauno medībām nepieciešamo aprīkojumu. Izstādē var vienuviet salīdzināt dažādus produktus, izmantot dalībnieku piedāvātās akcijas, kā arī savlaicīgi plānot savu medību kalendāru.

Izstādē būs arī medību saimniecību aprīkojums – meža dzīvnieku barība un barotavas, uztura bagātinātāji un minerālu komplekss, dzīvnieku monitoringa sistēmas un citas noderīgas lietas. Plaša ieroču, optisko tēmēkļu un binokļu izvēle. Tāpat būs iespējams uzzināt par iespējām pārdot savu medījumu vai iemainīt to pret gatavu produkciju, kā arī piedāvāti praktiski risinājumi medību trofeju pielietošanā.

 

Lasīt vairāk:http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=1422

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *