Putnu vērotāji un citi interesenti aicināti piedalīties „CEMEX Putnu dienās”

Latvijas Ornitoloģijas biedrība, CEMEX un Dabas aizsardzības pārvalde aicina putnu draugus piedalīties tradicionālajās pavasara „CEMEX Putnu dienās”, kas šogad tiek organizētas no 21. līdz 24. aprīlim.

Pasākuma plānā visā Latvijā paredzētas 17 bezmaksas putnu vērošanas ekskursijas un putnu būrīšu gatavošanas darbnīcas Rīgā un īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.

„Atbalstīt Putnu dienu ekskursijas mūsu uzņēmumam ir gandrīz kā misija, jo mēs redzam, kā šie pasākumi atbrīvo un iedvesmo cilvēkus. Mēs redzam, ar kādu azartu bērni iesaistās putnu būrīšu gatavošanā un putnu iepazīšanā. Manuprāt, Putnu dienas apvieno tos, kas tic, ka cilvēkam un videi jāveido harmoniskas un cieņpilnas attiecības,” saka CEMEX vides speciāliste Santa Kļava.

Iepriekšējā gadā „CEMEX Putnu dienas” ietvaros organizētajos 14 putnu vērošanas pasākumos kopumā piedalījās 347 putnu vērotāji, savukārt sešās būrīšu darbnīcās darbojās 484 cilvēki, izgatavojot pavisam 285 putnu būrīšus.

 

Dalībai ekskursijās interesenti aicināti pieteikties iepriekš, jo vietu skaits ir ierobežots. Visas ekskursijas un darbnīcas ir bez maksas, un pasākumos aicināti piedalīties gan pieaugušie, gan bērni vecāku pavadībā.

 

Lasīt vairāk:www.vidm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *