SIA „Troja” veiksmīgi uzsākusi gadu, 1.ceturksnī kāpinot apgrozījumu par 62%

Koncernam „Latvijas Finieris” piederošais uzņēmums „Troja”, kas pamatā nodarbojas ar saplākšņa detaļu ražošanu, 2011.gada 1.ceturksnī pārdeva produkciju 5,6 tūkstošu kubikmetru apmērā, neto apgrozījums bija 2,9 miljonu latu, kas ir par 62% vairāk kā 2010.gada 1.ceturksnī, un Sabiedrība strādāja ar peļņu.

Ekonomiskās aktivitātes līmenis Eiropas Savienības valstīs, uz kurām Sabiedrība caur A/S “Latvijas Finieris” un tā meitas uzņēmumiem eksportē saražoto produkciju, ļauj prognozēt līdzīgu pieprasījumu pēc produkcijas arī turpmākajos mēnešos, un kopumā šogad uzņēmums plāno sasniegt  12 miljonu latu apgrozījumu, realizējot ap 24 tūkstošiem kubikmetru piezāģēto un apstrādāto saplākšņa detaļu. Prognozētais gada ražošanas apjoms ir lielākais kopš 2007.gada, kad, piesaistot Eiropas Savienības Struktūrfondu līdzfinansējumu, paplašināts ražošanas cehs un iegādātas  tehnoloģiskās iekārtas.

2010.gadu SIA „Troja” noslēdza ar 8,87 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 65% vairāk kā 2009.gadā. Pārdošanas apjomi tika kāpināti par 78% un peļņa gūta aptuveni 520 tūkstošu latu apmērā.

SIA „Troja” ražo arī mēbeles, šūpuļzirgus, skrituļošanas rampas un ceļazīmes, ko realizē pārsvarā Latvijā.

SIA „TROJA” turpina dalību biedrības Latvijas Kokrūpniecības Federācija partnerībā organizētajā  Eiropas Savienības Struktūrfondu līdzfinansētajā projektā „Kokrūpniecības un saistīto nozaru komersantu darbinieku apmācību projekts”, kas tiek īstenots no 2010. – 2013.gadam. 2011.gada 1.ceturksnī apmācībās piedalījušies 20 darbinieki. Projekta mērķis ir investēt cilvēkresursos, lai sekmētu darba ražīgumu.

 

Avots:http://www.troja.lv/lat/media/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *