Vadošā koka māju būvniecības izstāde Krievijā „Holzhaus”

Maskavas izstāžu kompleksā „Krokus Ekspo” š.g. 21.-24.aprīlī tiek organizēta 14.starptautiskā specializētā koka māju būvniecības izstāde „Holzhaus”, kuras ekspozīcijā būs iekļauts viss, sākot no projektēšanas līdz dzīvošanai gatavām mājām.

Šogad izstādē piedalīsies vairāk kā 200 vadošie koka māju ražošanas sektora pārstāvji gan no Krievijas, gan no citām valstīm, demonstrējot saliekamās koka karkasa mājas, vasaras mājas, pirtis, lapenes, guļbūvju kompleksus, apdares materiālus, krāsnis un kamīnus. Savukārt apmeklētāju skaits, sagaidāms, pārsniegs 14 000.

Paralēli izstādei 22.aprīlī plānots arī seminārs par jaunākajiem jumta seguma materiāliem un to ražošanas tehnoloģijām, kā arī vairākas konferences par šobrīd aktuālākajiem jautājumiem nozarē.

Iepriekšējā izstādē „Holzhaus”, kas tika organizēta 2010.gada rudenī, no dažādiem Krievijas reģioniem, no Čehijas, Somijas, Vācijas, ASV, Baltkrievijas un Baltijas valstīm kopumā piedalījās 172 koka māju ražotāji. Apmeklētāju skaits pārsniedza 17 000.

 

Lasīt vairāk:www.holzhaus.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *