ĀM diskutēs par koka būvniecību Spānijā un Latvijas eksportētāju iespējām

Šodien, 19.aprīlī plkst. 15:00 Ārlietu ministrijā notiks Latvijas vēstnieka Spānijā Rolanda Lappuķes un uzņēmēju apaļā galda diskusija „Koka būvniecības attīstība Spānijā – iespējas Latvijas eksportētājiem”.

R. Lappuķe informēs par koka būvniecības attīstības tendencēm un izaugsmes perspektīvām Spānijas tirgū, kā arī tajā jau strādājošo Latvijas uzņēmēju un vēstniecības darba pieredzi. Par Spānijā veiktajām aktivitātēm, lai veicinātu koka materiālu plašāku izmantošanu iepazīstinās uzņēmējs Karloss Fernandess Kintana (Carlos Fernández Quintana), Spānijas Kokrūpniecības asociācijas “Confemadera” pārstāvis un projekta “Vivir con Madera” (“Dzīvot ar koku”) prezidents. Latvijas uzņēmējs Vilnis Birznieks, kura uzņēmums “Casa Space Transfer S.L.” sekmīgi darbojas Spānijā, informēs par pieredzi Spānijas tirgū kokrūpniecības jomā.

Latvijas kokrūpniecības nozare ir apliecinājusi sevi kā viens no valsts ekonomiskās atveseļošanās un eksporta izaugsmes dzinējspēkiem. Nozares ražojumi demonstrē savu eksporta potenciālu, apgūstot aizvien jaunus eksporta tirgus, tāpēc Latvijas vēstniecība Spānijā vēlas uzsvērt koka būvniecības perspektīvas Spānijas tirgū un vērst Latvijas ražotāju uzmanību uz iespējām arī šajā tirgū.

Šogad šī būs ceturtā apaļā galda diskusija cikla “Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem” ietvaros, kurā uzņēmējiem ir iespēja nodibināt tiešus kontaktus ar vēstniekiem ārvalstīs, kā arī tiek nodrošināta regulāra Latvijas vēstnieku ārvalstīs apkopotās un analizētās informācijas pieejamība un plašāka pielietošana tautsaimniecības izaugsmes veicināšanā.

 

Avots:www.mfa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *