Starptautiskā specializētā meža nozares izstāde Baltkrievijā „Lesdrevteh-2011″

12.starptautiskajā meža nozares izstādē „Lesdrevteh-2011″, kas norisināsies 11.-13.maijā Minskā, Baltkrievijā,  tradicionāli tiks pārstāvēts plašs mežsaimniecības un kokapstrādes produktu un pakalpojumu spektrs – sākot ar meža sēklu ievākšanu un meža stādmateriāla izaudzēšanu līdz mežizstrādei un koksnes pārstrādei. Tāpat izstādē tiks pārstāvēta koka māju būvniecība un demonstrētas jaunas energoapgādes tehnoloģijas, meža stādīšanas tehnoloģijas un aprīkojums, kā arī instrumenti un aizsardzības līdzekļi pret koksnes kaitēkļiem. Savus jaunākos produktus prezentēs arī vadošie Baltkrievijas un ārvalstu meža mašīnu, kokapstrādes iekārtu un tehnoloģiju ražotāji.

Izstādē būs skatāms arī viss Baltkrievijas mežsaimniecības un kokapstrādes uzņēmumos saražoto produktu klāsts: gan stādāmais materiāls (t.sk. dekoratīvie stādi), plašs zāģētās produkcijas sortiments un citi koksnes izstrādājumi un mēbeles, gan guļbūves, kā arī nekoksnes produkcija – sēnes, ogas, medus u.c.

Izstādes ietvaros paredzēta arī konference „Investīcijas un inovācijas Baltkrievijas meža nozarē”, kurā piedalīsies gan mežsaimniecības, gan kokapstrādes un enerģētikas speciālisti, investori, dažādas starptautiskās organizācijas un virkne nozares uzņēmēju no ārvalstīm. Centrālie konferencē apskatāmie jautājumi būs investīciju projekti, starptautiskās sadarbības iespējas, meža resursu bezatlikumu izmantošanas jaunākās tehnoloģijas un alternatīvie energoresursi.

Izstādes noslēgumā tiks organizētas arī kokzāģētāju un meža mašīnu operatoru sacensības „Timber show”.

Iepriekšējā gadā izstādē „Lesdrevteh” piedalījās aptuveni 100 uzņēmumu pārstāvji kopumā no 9 valstīm: no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas, Slovēnijas, Čehijas, Vācijas un Portugāles.

 

Avots:http://www.mlh.by/ru/news/1352.html

http://www.lesovod.org.ua/node/9705

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *