Starptautiskajā Milānas mēbeļu un dizaina izstādē vērojamās tendences

Starptautiskā mēbeļu un dizaina izstāde „Salone Internazionale Del Mobile”, kas norisinājās šā gada 12.-17.aprīlī Milānā, Itālijā, ir ļoti nozīmīgs un svarīgs pasākums pasaules mēbeļu  industrijā, kurā piedalās tikai vadošie šīs nozares pārstāvji, demonstrējot visa veida dažādu stilu mēbeles un formējot arvien jaunas modes tendences. Tāpēc apmeklētājiem tā ir unikāla iespēja iepazīties ar pēdējām aktualitātēm mēbeļu un interjera aksesuāru pasaulē.

Izstādes „Salone Internazionale Del Mobile” dalībnieku pārstāvētās produktu grupas: viesnīcu/modernās/tradicionālās guļamistabas; metāla/moderni/koka grāmatplaukti; ēdamistabu mēbeles; mēbeles bērniem; paplašināmie galdi; dažāda materiāla un veida krēsli; niedru un pītās mēbeles; iekārtas vannas istabām; jaunākās dārza mēbeļu kolekcijas, mēbeļu aksesuāri, viesnīcu iekārtas, virtuves mēbeles utt.

Šogad Milānas mēbeļu izstāde atzīmēja savu 50.gadu jubileju un paralēli norisinājās arī ekspozīcijas „EUROLUCE” (mājas un āra apgaismojums, elektronika, elektrotehnika, automatizācija, aksesuāri) un „Salone Ufficio” (ofisa mēbeles; darba galdi; modulāras ofisa mēbeles; paaugstinājumi grīdām; grīdas segumi; mēbeles bankām un skolām; speciālas mēbeles bankas zālēm; uzgaidāmo telpu un citu klientu zāļu mēbeles; armatūra, iekārtas konferences telpām; mēbeles bibliotēkām; ofisa krēsli un sofas).

2010.gadā savu produkciju mēbeļu izstādē prezentēja 1 326 dalībnieki, tai skaitā 1 044 – Itālijas mēbeļu ražotāji un 282 – citvalstu pārstāvji. Izstādi apmeklēja 329 563 profesionāļu un 5 110 žurnālistu.

Šogad Milānas izstādē savu jaunāko produkciju kopumā demonstrēja ap 2 720 dalībnieki, tai skaitā 1 467 – mājas mēbeļu un aksesuāru ražotāji, 129 – ofisa mēbeļu un aksesuāru ražotāji, 479 – apgaismes objektu ražotāji un 700 individuālie dažādu interjera elementu dizaineri.

 

Avots:www.cosmit.it

Papildus:www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *