Noskaidrotas jaunā mācību gada Mammadaba vēstniecības

Jau trešo gadu, sadarbojoties AS „Latvijas valsts meži” un Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centram (turpmāk tekstā – VISC), jaunā mācību gada sākumā – 1.septembrī deviņas Latvijas skolas tiks akreditētas par Mammadaba vēstniecībām. Šo godu skolas ir nopelnījušas, aktīvi pierādot savas zināšanas, prasmes un mīlestību pret mežu, meža vērtībām un apkārtējo vidi: stādot mežu, sakopjot dabu, izliekot putnu būrīšus, piedaloties Meža olimpiādē, apciemojot Mammadaba objektus un vispusīgi integrējot vides izglītību skolas darbā „Mammadaba Meistarklases” ietvaros.

Savukārt čaklākie skolotāji, kas šajā mācību gadā ir vides izglītības programmas „Izzini mežu”  ietvaros ir saņēmuši Meistaru diplomu un visvairāk papildpunktu, nopelnījuši iespēju vasarā bez maksas piedalīties Mammadaba vides izglītības nometnē.

Vides izglītības programmu „Izzini mežu” no 2005.gada Latvijā īsteno AS „Latvijas valsts meži”. Programmas mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē, iesaistot mežu kā tēmu un vietu vispārējās izglītības mācību procesā. Programma Latvijā tiek veidota saskaņā ar Starptautiskā Vides izglītības fonda programmu „Learning about Forest”, kas kopš 1997. gada jau darbojas vairāk nekā 15 pasaules valstīs. AS „Latvijas valsts meži” organizētajās programmas aktivitātes iesaistījušās jau vairāk kā 17% Latvijas vispārizglītojošo un speciālo skolu.

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *