Ieskats Frankfurtes patēriņa preču izstādē “Ambiente” un jauno dizaineru idejās

No 11. līdz 15.februārim Vācijas izstāžu centrā Frankfurtē pie Mainas notika ikgadējā starptautiskā patēriņa preču izstāde “Ambiente”, kuru šogad apmeklēja gandrīz 145 000 interesentu no 150 pasaules valstīm – gandrīz par 10% vairāk nekā gadu iepriekš. Tai skaitā 53% (77 483 apmeklētāju) – no Vācijas un 47% (67 508 apmeklētāju) – no citām pasaules valstīm. Uzreiz pēc Vācijas, lielākais izstādes apmeklētāju skaits bija no Itālijas, Nīderlandes, Francijas, ASV un Šveices.

Nedaudz lielāks šogad bija arī izstādes dalībnieku skaits  – 4 458 no 86 pasaules valstīm, t.sk. no Vācijas – tikai 27% (1 204 dalībnieku), bet no citām valstīm – 73%. Apmeklētāju skaita pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējā gada izstādi, lielā interese par pasākumu un dalībnieku skaits liecina par aktivitātes atjaunošanos šai sektorā gan Vācijā, gan pasaules tirgū. Arī vairums dalībnieku uzsvēruši, ka mazumtirgotāju un patērētāju interese ir jūtami pieaugusi.

Līdzīgi kā iepriekšējās izstādēs, arī šogad līdzās jau esošajiem ražotājiem savas inovatīvās idejas tik plašam potenciālo sadarbības partneru lokam bija iespēja prezentēt jaunajiem dizaineriem.

Trīs galvenajos izstādes sektoros – “Dining”, “Giving” un “Living” – pārstāvētos produktus vienojošā ideja ir izveidot mūsu dzīvi skaistāku, komfortablāku un modernāku, tāpēc šai izstādē interesentiem piedāvātais preču klāsts kā jau ierasts, bija neaptverami plašs – sākot no traukiem, virtuves piederumiem, kreatīvām dāvanām, rotaļlietām, suvenīriem un juvelierizstrādājumiem, līdz pat interjera elementiem un aksesuāriem.

Pasaules lielākajā patēriņu preču izstādē “Ambiente” Latviju šogad pārstāvēja trīs uzņēmumi: “Angel Glass Design”, “AMK Baltic” un “Advaita Team”.

 

Lasīt vairāk: žurnāls “DEKO” (2011/jūnijs)

www.messefrankfurt.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *