LIAA aicina piedalīties koka konstrukciju izstādē Francijā „Salon Maison Bois 2011”

Latvijas mērogam Francija ir liels un perspektīvs tirgus. Pēdējo gadu laikā Francijā koka māju būvniecība attīstās ārkārtīgi strauji. Piemēram, 2008. gadā Francijā tika uzbūvētas 12 200 koka mājas, kas bija par 17% vairāk nekā gadu iepriekš. Francijas Nacionālā Koku atbalsta komiteja prognozē, ka turpmākajos gados Francijā ik gadu tiks uzbūvētas apmēram 30 000 koka mājas, aizņemot 20% no kopējā jauno mājokļu tirgus.

Ņemot vērā šos apstākļus, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties nacionālajā stendā vadošajā koka konstrukciju izstādē „Salon Maison Bois 2011″, kas norisināsies Francijas pilsētā Angers šā gada 14. – 17. oktobrī.

Izstāde „Salon Maison Bois” notiek jau kopš 1999. gada, un ir viena no vecākajām un respektablām šāda veida izstādēm Francijā, tāpēc atbilstoša profila speciālistiem tā ir labi pazīstama un iecienīta.

Izstādē „Salon Maison Bois” 2010. gadā piedalījās 267 dalībnieki no tādām valstīm kā Kanādas, Austrijas, Vācijas, Igaunijas, Beļģijas, Luksemburgas un Latvijas. Kopumā izstādi pagājušajā gadā apmeklēja apmēram 20 000 interesenti- gan privātpersonas, gan nozaru pārstāvji. Izstādē katru gadu piedalās būvnieki, arhitekti, jumtu, grīdu, logu, durvju un kāpņu izgatavotāji, galdnieki, dažādu izolācijas un kurināmo produktu jomas pārstāvji, kā arī mājas iekšējās un ārējās apdares produkcijas ražotāji un instalētāji, protams, arī koka māju ražotāji.

Kokrūpniecības uzņēmumi no Latvijas jau vairākas reizes ir veiksmīgi piedalījušies šajā izstādē, tika nodibināti kontakti, atrasti sadarbības partneri un jauni noieta tirgi.

Pieteikties dalībai izstādē var līdz 2011. gada 11.jūlijam aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Vairāk informācijas par pašu izstādi, kā arī dalības noteikumiem var atrast LIAA interneta vietnē:

 

Avots: www.liaa.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *