Kokrūpniecība – viena no Latvijas un Japānas sadarbības prioritārajām nozarēm

No 11. līdz 17. jūlijam ekonomikas ministrs Artis Kampars uzturēsies darba vizītē Japānā. Vizītes iniciators ir Japānas valdība, kas īsteno īpašu programmu ārējo ekonomisko attiecību veicināšanai, tādējādi apliecinot vēlmi attīstīt sadarbību ar Latvijas uzņēmējiem un izpratni par plašo sadarbības potenciālu.

Programmas ietvaros uzaicinājumu apmeklēt Japānu saņēmuši 40 augsta līmeņa politiskie un biznesa līderi no dažādām pasaules valstīm, to vidū Latvijas ekonomikas ministrs A. Kampars.

Vizītes laikā Latvijas uzņēmēju delegācijai, kas pavada ministru, būs iespēja apmeklēt uzņēmumus, kas ir pasaules lielāko un nozīmīgāko komersantu vidū, tāpēc, ja vizītes rezultāts būtu konkrēti sadarbības līgumi, viesošanās Japānā kļūtu par impulsu, kas mūsu uzņēmējiem dod reālas iespējas darbībai Japānas tirgū, norādījis ekonomikas ministrs. Vizītes laikā ministram un uzņēmēju delegācijai plānotas tikšanās ar augsta līmeņa Japānas amatpersonām, to vidū valdības un parlamenta pārstāvjiem, kā arī dažādu biznesa nozaru pārstāvjiem.

„Kokrūpniecība, enerģētika un informācijas tehnoloģijas ir nozares, uz kurām esam koncentrējušies, veidojot Latvijas uzņēmēju delegāciju. Tās ir perspektīvas un pašlaik prioritāras sadarbības jomas. Uz Japānu dosies arī uzņēmēji, kuru bizness ir koka karkasu māju un citu būvkonstrukciju ražošana. Domāju, ka Latvijas uzņēmēju pieredze un prasmes var būt noderīgas Japānai, atjaunot to pēc postošās zemestrīces,” uzsver A. Kampars.

 

Avots: www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *