Pateicoties eksportam, “Daiļrade koks” kāpina apgrozījumu līdz 4,5 miljoniem latu

Mēbeļu ražotājs un salona “Čiekurs” īpašnieks SIA “Daiļrade koks” šā gada pirmajos sešos mēnešos strādājis ar 4,5 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 15% vairāk nekā pērn pirmajā pusgadā. Kā uzsvēris uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andris Jansons, galvenais rādītāju virzītājspēks saglabājies eksports, kas veidojis 2,77 miljonus latu jeb 61,6% no kopējā apgrozījuma, kas ir par 22% vairāk nekā 2010.gadā.

Neliels – 5,8% – pieaugums novērots arī vietējā tirgū, taču tas noticis tikai uz komplektējošo materiālu pārdošanu, kas kāpusi par 11%. Mēbeļu pārdošanas apjomi turpinājuši samazināties, krītot par 3%.

2010.gadu SIA “Daiļrade koks” noslēdza ar 8,5 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 30% vairāk nekā 2009.gadā, un 200 000 latu lielu peļņu.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no masīva priedes un bērza koka, kā arī no krāsota mēbeļu kartona plātnes un finierētas skaidu plātnes. Izstrādājumi var būt lakoti, beicēti, eļļoti, vaskoti vai krāsoti. Tāpat uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu furnitūras un apdares materiālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

 

Avots:www.financenet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *