Inovatīvu biznesa ideju autori aicināti pieteikties konkursam “Ideju kauss 2011”

Ar mērķi iedrošināt jaunu ideju autorus attīstīt inovatīvas, uz eksportu orientētas biznesa idejas, jau  piekto gadu pēc kārtas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Biznesa augstskolu “Turība” organizē inovatīvo biznesa plānu konkursu “Ideju kauss 2011”, kas tika atklāts 28. jūnijā.

“Ideju kauss” piecu gadu laikā ir kļuvis par labi zināmu nacionāla mēroga inovatīvu ideju radīšanas un atbalsta instrumentu. Tā ietvaros ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam tiek dota iespēja īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas atkopšanos un izaugsmi.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka interesentu un konkursa dalībnieku skaits arvien turpina pieaugt – ja konkursa pirmsākumos, 2007. gadā tika iesniegtas 269 biznesa idejas, tad pērn organizatori saņēma jau 677 ideju pieteikumus, no kuriem 2. kārtā tika virzītas 148 idejas. To autoriem bija iespēja piedalīties virknē izglītojošu semināru un apmācību (biznesa plānu sagatavošana, finanšu plānošana, mārketinga stratēģijas u.c.), rezultātā detalizēti izstrādāt savas idejas un biznesa plānus un prezentēt tos ekspertiem.

Konkurss “Ideju kauss 2011” tiek rīkots darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta “Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” īstenošanu.

Ikviens interesents savu ideju konkursam var pieteikt līdz šā gada 15.augustam. Lai labāk sagatavotos konkursam un veiksmīgāk startētu tajā, konkursa organizatori interesentus aicina piedalīties speciāli organizētajos informatīvajos semināros, kas notiks visā Latvijā no 14.jūlija līdz 2.augustam.

 

Lasīt vairāk:http://idejukauss.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *