SIA “Arbo” energoefektīvie produkti – labākam mājoklim un labākai videi

Uzņēmuma “Arbo” koka logu un durvju ražotne uzskatāma par nākamās paaudzes ražotni, jo tā ir modernākā visā Baltijā un tapusi sadarbībā ar profesionālu partneri – vācu uzņēmumu „Weinig Gruppe AG”, kas piegādāja un uzstādīja jaunākās tehnoloģijas.

Uzņēmumā ražotās masīvkoka ārdurvis ar alumīnija uzlikām būtiski palielina energoefektivitātes koeficientu. Šādas alumīnija uzlikas var pielāgot arī logiem un fasādēm, tāpēc izvēloties šādu produktu, enerģijas ietaupījums jūtams jau lietošanas sākumā. Savukārt logu siltumizolāciju palielina ražošanā izmantotās vienkameras vai divkameru stikla paketes, kas pildītas ar argonu. Uzņēmums ražo arī lameles, kas atbilst starptautiskajām prasībām un tālāk tiek izmantotas koka logu, durvju un fasāžu ražošanā.

Viens no projektiem, kurā iesaistījās SIA “Arbo”, ir “Logi mājā ar mazu ekopēdu” – mājā izmantotie materiāli ir ekoloģiski tīri un paredzēti otrreizējai pārstrādei; ar saules baterijām paredzēts nodrošināt apkuri un silto ūdeni, kā arī izveidota sistēma, kas savāc lietus ūdeņus WC vajadzībām un dārza laistīšanai. SIA „Arbo” koka logi šai projektā tika izvēlēti, jo tiem siltumcaurlaidības koeficients ir mazāks nekā 1. Turklāt tajos izmantotas trīskāršās stikla paketes un augstas kvalitātes blīves.

 

Avots: http://www.arbo.lv/site/102827

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *