“Ilim Timber” piederošajās Vācijas rūpnīcās tiks saražoti 1,5 milj.m3 zāģmateriālu

Vācijas zāģētavās “Ilim Nordic Timber” un “Ilim Timber Bavaria”, kuras Krievijas kompānija “Ilim Timber” aizvadītā gada vasarā pārpirka no “Klausner Group”, šobrīd ražošana norit saskaņā ar plānu, informējis kompānijas iekšējās komunikācijas vadītājs Svjatoslavs Bičkovs.

Pateicoties labajam noietam Ķīnas tirgū, zāģmateriālu eksports uz šo valsti tiek mērķtiecīgi kāpināts un abās rūpnīcās šogad tiks sasniegts plānotais ražošanas apjoms – 1,5 miljoni kubikmetru zāģmateriālu. Kopējā ražošanas jauda abās Vācijas rūpnīcās ir 1,9 miljoni kubikmetru zāģmateriālu gadā.

Pēc Bičkova teiktā, Eiropā šai tirgū ir vērojama situācijas stabilizēšanās, Ķīnā – acīmredzams tirgus pieaugums, savukārt ASV joprojām vērojama stagnācija. Tas liek secināt, ka globālā ekonomikas un finanšu krīze ir pārvarēta un šobrīd saglabājusies tikai atsevišķos reģionos. Turklāt Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā tam pamatā ir politiski iemesli, bet ASV – ekonomiski.

 

“Ilim Timber” ir viens no desmit lielākajiem zāģmateriālu ražotājiem pasaules tirgū – kopējā ražošanas jauda visās piecās kompānijai piederošajās rūpnīcās šobrīd ir 3,9 miljoni kubikmetru zāģmateriālu gadā. Tāpat šī kompānija Krievijā ir lielākais zāģmateriālu eksportētājs uz Ķīnu.

“Ilim Timber” uzņēmumos kopumā nodarbināti aptuveni 3000 cilvēku. Saražotā produkcija tiek realizēta vietējā tirgū – Krievijā, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, kā arī Āzijas reģiona valstīs.

 

Avots:www.lesomat.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *