Konkursā par mēbeļu piegādi 49 Latvijas skolās uzvar Lietuvas uzņēmums

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā iepirkuma konkursā par mēbeļu iegādi un uzstādīšanu 49 skolu mācību telpās uzvarējis Lietuvas mēbeļu ražošanas uzņēmums UAB “Ergolain projektai”, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publicētais paziņojums par iepirkuma rezultātu.

Konkursā saņemti trīs pieteikumi, bet par uzvarētāju atzīts Lietuvas uzņēmums, kurš piedāvājis mēbeles izgatavot un uzstādīt par zemāko cenu – 1 272 197 latiem, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Mēbeļu iepirkums 49 skolu mācību telpu aprīkošanai ir daļa no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana 63 Rīgas vispārizglītojošajās skolās”.

Jau ziņots, ka 1,35 miljonus latu vērtais iepirkuma konkurss tika izsludināts 28.martā, nolikumā norādot, ka mēbeļu piegāde un uzstādīšana jāizpilda 60 dienu laikā. Uzņēmēji no Latvijas norādīja, ka 9000 skolas galdu un krēslu ir apjoms, kādu Latvijā patērē divos gados, un ražotāji to divos mēnešos nespētu paveikt, pat apvienojoties, tāpēc radās aizdomas par negodīgu konkursu, jo šādi nosacījumi liedza vietējiem ražotājiem iespēju tajā piedalīties. Lai arī pēc ražotāju iebildumiem Iepirkumu komisija 20.aprīlī nolēma nolikumā veikt izmaiņas, sadalot pasūtījumu divās daļās, – iebūvējamās mēbeles konkursa uzvarētājam būs jāpiegādā 60 darba dienu laikā, lai tās varētu uzstādīt līdz septembrim, savukārt galdi un krēsli jāpiegādā 85 darba dienu laikā, kopējo situāciju tas nemainīja un 8.jūlijā par konkursa uzvarētāju tika atzīts Lietuvas uzņēmums “Ergolain projektai”.

 

Avots:www.financenet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *