Šogad Vācijas būvniecības un mājokļa tirgus sāk lēnām atdzīvoties

Vācijas būvniecības un mājokļu tirgum izdevies sasniegt izvirzītos mērķus, t.i. 2011.gada pirmajā pusgadā palielināt ieņēmumus vairāk par 3%. Šādu tendenci atklāja pētījums, kas tika veikts Vācijas mājokļu, celtniecības un dārza mēbeļu tirgotāju asociācijas (BHB, Bundesverband Deutscher Heimwerker-, Bau- und Gartenfachmärkte e.V.) biedru vidū. Sevišķi pozitīvas tendences asociācijas biedri uzrādīja Austrijā un Šveicē, kur pārdošanas ieņēmumi pēdējoš sešos mēnešos ievērojami pārsniedza iepriekšējo gadu rezultātus.

Attiecībā uz atlikušo gadu, asociācija sagaida tikpat stabilus pieauguma tempus un prognozē, ka pārdošanas ieņēmumu pieaugums gadā būs no 2.5 līdz 3.5% robežās.

Pēdējos mēnešos īpaši strauji pieaudzis dārza mēbeļu tirdzniecības apjoms, kas izskaidrojams ar pavasara sezonas iestāšanos un dārzu darbu atsākšanos. Pārdošanas apjomi palielinājās arī citās produktu grupās. Taču š.g. jūnijā pārdošanas apjoms nesasniedza plānotās prognozes, ko ietekmēja krasas laika apstākļu svārstības (lietus, saule) Centrāleiropā. Rezultātā asociācijas biedri šo mēnesi noslēdza ar kopējo pārdošanas kritumu.

 

Avots: www.heimwerkerverband.de

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *