Atcelta iestāšanās maksa jaunajiem Latvijas Mednieku asociācijas biedriem

Latvijas Mednieku asociācija (LATMA) biedru pilnsapulce šā gada 19.maijā nolēma atcelt līdzšinējo 50 latu iestāšanās maksu jaunajiem LATMA biedriem. LATMA ir starptautiski atzīta nevalstiska bezpeļņas organizācija, kas pārstāv mednieku intereses, sadarbojas ar valstiskām un nevalstiskām organizācijām un aktīvi iesaistās medību saimniecības veidošanas procesos. Par LATMA biedriem var kļūt fiziskas un juridiskas personas.

LATMA galvenie mērķi – attīstīt medību saismniecību saskaņā ar savvaļas dzīvnieku un to apdzīvojamās vides daudzveidību saglabāšanas ilgtspējīgas izmantošanas principiem, popularizēt medības kā Latvijas vēsturiski tradicionālu un videi draudzīgu atpūtas veidu ar iespēju attīstīties lauku videi un iekļaujot medību saimniecību reģionālās attīstības plānošanā, aizstāvēt un pārstāvēt  savu biedru kopīgās intereses valsts, pašvaldību un sabiedriskajās institūcijās Latvijā un ārvalstīs, sekojot to darbībai un piedaloties ar medībām saistīto likumprojektu un normatīvo aktu izstrādāšanā.

LATMA ir Eiropas Savienības Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijas (FACE), kā arī Starptautiskās medību un medījuamo dzīvnieku aizsardzības komitecijas (CIC) biedre.

 

Avots: Informatīvais izdevums „Jakts” Nr.1 (26)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *