Jauns uzņēmums ienāk rūpnieciskā dizaina mēbeļu projektēšanas un ražošanas jomā

Šī gada 5.maijā Ventspilī savu darbību uzsāka kokapstrādes uzņēmums SIA “MWF”, kura galvenais darbības virziens ir rūpnieciska dizaina mēbeļu projektēšana un ražošana. Uzņēmums vēlas sniegt iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam, uzņēmumam, iestādei un organizācijai labiekārtot savu mājokli, darba vietu vai pagalmu ar kvalitatīvām koka mēbelēm.

Šobrīd uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažāda veida mēbeles no masīvkoka, MDF un lamināta, kā arī dažāda veida un cenu līmeņa krēslus un mīkstās mēbeles no ES un citām valstīm. Sākotnēji jaunā uzņēmuma mērķis ir aizņemt maksimāli iespējamo Latvijas mēbeļu tirgus daļu. Sadarbojoties ar uzņēmuma dizaineri un sekojot līdzi klientu pieprasījumam, gada laikā ir plānots izstrādāt 2 mēbeļu kolekcijas dažādos stilos. Uzņēmums pakāpeniski plāno attīstīt arī eksporta iespējas, lai tuvāko gadu laikā daļu no SIA “MWF” produkcijas varētu realizēt Skandināvijas valstīs.

Latvijas koka mēbeļu tirgū tiek piedāvātas vienveidīgas, klasiskas mēbeles vai individuālas, eksluzīvas mēbeles, tādēļ SIA “MWF” ienāk Latvijas tirgū ar mērķi veicināt dizaina mēbeļu pieejamību, piedāvājot ikvienam Latvijas iedzīvotājam, uzņēmumam, iestādei un organizācijai labiekārtot savu mājokli, darba vietu vai pagalmu ar ekskluzīvām rūpnieciski ražotām koka mēbelēm par pieejamu cenu.”

 

Avots:www.tribine.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *