Latvijas valsts meži nominēti starptautiskai balvai par vides un sociālo atbildību

Prestižā konkursa European Business Awards rīkotāji ir identificējuši dažus no Eiropas spilgtākajiem uzņēmumiem, kas demonstrējuši trīs galvenos principus – šīs biznesa balvas stūrakmeņus – inovāciju, biznesa ekselenci un ilgtspēju. AS Latvijas valsts meži (LVM) spēcīgā konkurencē ir izvēlēti kā viens no Latvijas pārstāvjiem, kas tagad pretendē uz galveno balvu Vides un korporatīvās sociālās atbildības kategorijā.

Ir pagodinoši, ka LVM ir novērtēts ka viena no spēcīgākajām kompānijām sociālās atbildības jomā ne vien Latvijā, bet arī Eiropā. Tādi LVM korporatīvās sociālās atbildības projekti kā kampaņa pret mežu piesārņojumu “Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!” un koku stādīšanas akcija “Skābeklis” starptautisku atzinību saņēmuši vairakkārt, gan uzvarot konkursā Baltic PR Awards, gan iekļūstot European Excellence Awards finālā. Taču atzinība European Business Awards ir vērtējums ne vien atsevišķiem projektiem, bet gan uzņēmuma darbībai kopumā.

European Business Awards ir veltīts tam, lai izceltu un veicinātu progresu uzņēmumiem, kas spējuši iedzīvināt inovācijas un sasniegt komerciālus panākumus, vienlaikus esot sociāli atbildīgi un pozitīvi ietekmējot vidi, kurā tie darbojas. 2010. gadā European Business Awards nominēja kopumā 100 Ruban d’Honneur saņēmējus ar kopējo apgrozījumu lielāku par 766 miljardiem eiro (6% no ES IKP), kas nodarbina 3.5 miljonus cilvēku.

European Business Awards uzvarētāji un balvu ieguvēji tiks paziņoti šā gada 22. novembrī, Barselonā.

 

Avots: www.lvm.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *