MKPC apmācības kursi mednieku un medību vadītāju kandidātiem

Meža konsultāciju pakalpojuma centrs (MKPC) no 1. līdz 18. augustam aicina apmeklēt apmācību kursus interesentiem, kas vēlas sekmīgi nokārtot mednieku un medību vadītāju eksāmenus.

Mednieku kandidātiem, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, apmācības ilgums ir 40 teorijas stundas, bet medību vadītājiem 24 stundas.

Teorijas kurss aptver tēmas par medību likumdošanu un dokumentāciju, ieroču likumdošanu, dzīvnieku bioloģiju un ekoloģiju, uzskaiti, populāciju selekciju un pieaugumiem, biotehniskajiem pasākumiem un postījumu novēršanu, medību trofeju vērtēšanas sistēmu un trofeju pirmapstrādi, medījamo dzīvnieku slimībām, medību tradīcijām Latvijā un pasaulē, šķirnes medību suņiem, jaunākajiem pētījumiem medību saimniecībā.

Kursiem tiek pieaicināti vieslektori no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, Pārtikas un veterinārā dienesta, Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

Pēc pilna teorijas kursa apgūšanas apmācības dalībniekam tiek izsniegta izziņa par apmācību, kas ir derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

 

Avots: www.mkpc.llkc.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *