LIAA aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Jilin provinci Ķīnā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šī gada 2. -10. septembrī organizē vizīti uz Jilin provinci Ķīnā, piedāvājot 6 darba dienu programmu Eiropas – Ķīnas Biznesa tikšanās ietvaros (Euro-China Business Meeting Jilin 2011).

Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk kā 220 Ķīnas uzņēmumu pārstāvji un ap 100 Eiropas Savienības uzņēmumu pārstāvji. Mērķa nozares, kas tiks pārstāvētas biznesa vizītes laikā, ir mašīnbūve un dzelzceļa nozares, lauksaimniecība un pārtikas nozares, kokapstrāde, IT. Īpašs uzsvars tiks likts uz ekoloģisko produktu sfērām.

Jilin ir strauji augoša Ķīnas province, kura lepojas ar pietiekami lielu kapitālu un augstām tehnoloģijām no Japānas un Dienvidkorejas, bagātīgiem dabas resursi no Krievijas, Mongolijas, Ķīnas, kas padara Jilin par pievilcīgu investīciju mērķi. Pēdējos gados Jilin sasniedza gada IKP pieauguma tempu 15%, kļūstot par vienu no visstraujāk augošajām provinces Ķīnā.

Piedaloties šajā pasākumā, uzņēmējiem ir iespēja paplašināt kontaktu loku gan Ķīnas privātajā, gan valsts sektorā un iegūt plašāku informāciju par biznesa kultūru, vidi un attīstības iespējām.

Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiek gatavota sadarbībā ar LIAA partnerorganizāciju MECEC (Macro Euro-China Enterpreneurs Club). Vadoties no katra uzņēmēja biznesa interesēm, tiks organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Pieteikšanas termiņš biznesa vizītei ir ne vēlāk kā līdz 2011.gada 10.augustam.

 

Avots: www.liaa.gov.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *