Eiropas granulu konferences organizētāji izsludina konkursu jaunajiem censoņiem

Eiropas granulu konferences (European pellet conference) organizētāji izsludijājuši konkursu Austrijā, uz kuru var pieteikties jaunie zinātnieki un studenti finansējuma saņemšanai. Jauni zinātnieki, vecāko kursi studenti un jaunie profesionāļi var pieteikt savu dalību „WSED next!” konferencei, kas notiks 2012.gada februāra beigās Velsas pilsētā, Austrijā, iesniedzot rakstus vai postera prezentācijas biomasas un ēku energoefektivitātes jomā. Pieteikšanās un rakstu (angļu valodā) iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 5.oktobris. Pieteikties jaunie zinātnieki un studenti var no jebkuras zinātnes jomām, t.i. IT, inženierzinātņu, ekonomikas, sociālās zinātnes, jurisprudences, māksas un citām jomām. Konferences organizētāji izvēlēsies 60 jaunos dalībniekus no dažādām valstīm un viņiem 3 dienu konference būs bezmaksas, kā arī segs uzturēšanas, ēdināšanas un ceļošanas izmaksas pa valsti.

Paralēli studenu un jauno zinātnieku konferencei notiek ikgadējā Eiropas granulu konference „European pellet conference 2012“, kur apmeklē vairāk nekā 600 dalībnieku no visām pasaules valstīm. Šī konference tiek atzīta par vienu no lielākajiem un ievērojamākajiem pasākumiem pasaules un Centrāleiropas granulu (biomasas) sektorā. Konferences mērķis ir nsiegt padziļinātu informāciju par inovācijām un tirgus attīstības tendencēm granulu sektorā.

Vairāk informācijas par konferenci un konkursu skatīties mājas lapā – http://www.wsed.at/en/world-sustainable-energy-days/

 

Avots: www.wsed.at

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *