Līgatnes papīrfabrikas apgrozījums šogad pieaudzis par vairāk nekā 30%

Papīrfabrika “Līgatne”, kuras apgrozījums pagājušā gada pirmajā pusgadā bija 1,6 miljoni latu, šogad attiecīgajā laika periodā sasniegusi jau 2,1 miljonus latu. Tas nozīmē, ka apgrozījums šogad pieaudzis par vairāk nekā 30%, laikrakstu Dienas bizness informēja papīrfabrikas pārstāve Oļesja Dreimane.

Jau iepriekš tika ziņots, ka uzņēmums šogad plāno palielināt apgrozījumu līdz četriem miljoniem latu. Iepriekšējos gados tas bijis samērā līdzīgs. Proti, 2010.gadā – 3,47 miljoni latu, bet 2009. gadā – 3,12 miljoni latu.

Līdz vasaras beigām Līgatnes papīrfabrikā tiks uzstādītas iekārtas, kas ļaus ražot kvalitatīvāku papīru. Uzņēmums plāno arī palielināt saražotās produkcijas apjomu. Paralēli tas pilnveido papīra ražošanas izejmateriāla – makulatūras, kā arī tetrapaku – savākšanas sistēmu Latvijā.

Fabrikā notiek arī rekonstrukcija, ko plānots pabeigt šīs vasaras beigās. Kopējais investīciju apjoms ir 1,5 miljoni latu (projektu līdzfinansē Norvik banka, daļu sedz investori un pats uzņēmums). Līdz ar plāniem ražot kvalitatīvāku papīru nākamajā, aiznākamajā gadā varot mainīties arī papīrfabrikas klientu struktūra.

Plānots arī palielināt saražotās produkcijas apjomu – par 15 – 20%.

 

Avots: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *